O MNIE

W poszukiwaniu swojej własnej drogi rozwoju, ale także pomocy dla siebie i swoich Klientów, trafiłam na książkę Colina Tippinga „Radykalne Wybaczanie”, a niedługo po jej przeczytaniu wybrałam się na warsztaty prowadzone przez Irenę Polkowską Rutenberg i zaraz po ich zakończeniu podeszłam do niej z pytaniem „jak można zostać trenerem”. Półtora miesiąca później już uczestniczyłam w kursie trenerskim i uzyskałam Certyfikat  The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA prowadzone w Instytucie Radykalnego Wybaczania w Polsce.

W lipcu 2006 miałam przyjemność współorganizować pobyt i cykl seminariów Colina Tippinga, który przyjechał do Polski wraz ze swoją żoną Joanną.Uczestniczyłam też w specjalnym szkoleniu, prowadzonym przez Tippinga dla Trenerów Radykalnego Wybaczania oraz w seminariach w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, a także warsztacie w Warszawie, co pozwoliło mi poszerzyć moją wiedzę dotyczącą metody i sposobów pracy.

Radykalne wybaczanie, to technika, pozwalająca w szybki sposób uporządkować swoje życie, pozbyć się dawnych ran, które trzymają nas w przeszłości, wybaczyć sobie, że krzywdziliśmy innych oraz naszym „katom”, że krzywdzili nas. Dzięki tej metodzie możemy pozbyć się żalu, gniewu, złości, uzdrowić nasze relacje z ludźmi i z sobą samym. Metoda ta jest szczególnie osobom, które mają kłopoty z relacjami międzyludzkimi, czują się pokrzywdzone, nie docenione, zlekceważone, czy wykorzystane. Pracując z Radykalnym Wybaczaniem możemy uzdrowić nie tylko przeszłość, ale także spowodować, że przyszłość przestanie nas napawać lękiem.

Radykalne Wybaczanie, to metoda, o której mogę powiedzieć, że naprawdę jest skuteczna i to w niej właśnie cenię najbardziej. Jest to narzędzie, które w realny i praktyczny oraz, co najważniejsze szybki sposób pozwala – nie boję się użyć tego zwrotu – kreować własną rzeczywistość. Jest to także narzędzie, które wymaga wzięcia odpowiedzialności za swoje życie – może dlatego są osoby, którym ciężko jest przyjąć jego założenia.

Radykalne Wybaczanie zmieniło moje życie.

Przez kilka lat pracowałam głównie metodą Colina Tippinga, jednak mój własny rozwój, dokładnie kolejnych „cegiełek” wiedzy i nieustanna praca z ludźmi, podczas warsztatów i sesji indywidualnych – doprowadziła mnie do miejsca, gdzie aktualnie jestem. W wyniku ciągłego rozwijania swojego warsztatu pracy – doszłam do momentu, w którym to, co robię ciężko było już zamknąć w ramach metody Colina Tippinga, ponieważ stało się to moją, autorską metodą pracy z ludźmi, którą nazwałam Zdrowa Dusza – metoda autoterapii emocjonalnej.

Dlaczego Zdrowa Dusza? W gruncie rzeczy, to, czym się zajmujemy w naszym życiu – nazywając to rozwojem osobistym, czy duchowym, to swoiste uzdrawianie naszej duszy, to doprowadzanie do stanu, w którym czujemy się dobrze z samym sobą i z otaczającymi nas ludźmi i światem. To dążenie do dobrego i niczym nie zakłóconego kontaktu z własną duszą, otaczającym nas światem oraz czymś, co można nazwać Wielką Duszą – czymś dużo potężniejszym od nas do czego przynależymy i z czym stanowimy jedność, co tym wszystkim kieruje.

Przede wszystkim moja metoda to setki ludzi, z którymi przez ostatnie lata miałam przyjemność pracować podczas warsztatów i sesji indywidualnych, ludzi, którzy niejednokrotnie udowadniali zarówno sobie, jak i mnie, że to co robię, warto rozwijać. Chciałabym podziękować każdej osobie z którą miałam okazję spotkać się na swojej drodze, ponieważ w każdej takiej osobie miałam okazję dostrzec fragment siebie, który potrzebuje miłości i uzdrowienia. Dla Was wszystkich – wielkie dziękuję 🙂

W kwietniu 2014 roku została wydana drukiem moja książka „Zdrowa Dusza. Nowe metody autoterapii” przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Obecnie zajmuję się prowadzeniem sesji z CZYTANIA DUSZY oraz uczę tej metody na kursie online. 

Od września 2016 roku mieszkam na Teneryfie, a wcześniej, przez 42 lata (od urodzenia) mieszkałam we Wrocławiu.

Top