GRA SATORI

Nie posiadam gry na sprzedaż i nie wiem gdzie można kupić grę. Bardzo proszę nie pisać do mnie w tej sprawie, dziękuję. Lesia

GRA SATORI

Dokonaj wewnętrznej przemiany i stwórz nową przyszłość!

Gra Radykalnego Wybaczania SATORI

Autorzy: Colin & JoAnna Tipping

Gra przeznaczona jest dla 2-5 osób.

Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra 'Satori’ jest z pewnością najmniej stresującą i najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech, przyczyniać się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.

Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze 'Satori’ rzeczywiście umożliwia ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom – osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.
Grając w 'Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w grę wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.
Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości – twojej własnej, rzecz jasna – ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który wzbudza zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!

Czym jest Radykalne Wybaczanie?

Ukazuje to bezpośrednio sama gra. 'Satori’ nie wymaga wcześniejszej znajomości procesu Radykalnego Wybaczania – gracze uchwycą jego sens podczas gry. Jednak łatwiej jest, gdy osoba prowadząca grę (Gamemaster) przynajmniej do pewnego stopnia rozumie, czym różni się on od wybaczania tradycyjnego.
Płyta CD, zawierająca trzy oddzielne nagrania z wypowiedziami autorów gry, Colina i JoAnny Tipping, obejmuje (a) kilkuminutowe wprowadzenie dla wszystkich graczy, (b) szczegółowe instrukcje dla prowadzącego grę oraz (c) krótkie wyjaśnienie koncepcji Radykalnego Wybaczania.

Radykalne Wybaczanie w skrócie

Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje nie zdarzają się nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć „dlaczego” ani „jak” to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Boskiego porządku, zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.

Twórca gry

Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce „Radykalne Wybaczanie”, a także, wraz z żoną JoAnną Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.). Gra Radykalnego Wybaczania 'Satori’ została wymyślona przez Colina Tippinga, następnie zaś zaprojektowana przez niego wraz z żoną.

Dlaczego warto grać w grę Satori?

Nasz umysł działa jak komputer. Komputer składa się z twardego dysku, na którym mamy system operacyjny i cała masę potrzebnych programów, za pomocą których tworzymy pisma, grafikę, łączymy się z internetem itp itd. Ale – nasz komputer może się zarazić wirusem. Wirus jest także programem komputerowym, tyle, że takim, który wykonuje na naszym komputerze operacje, których NIE CHCEMY. Niestety, wirusy działają w ukryciu, a żeby je odkryć i usunąć potrzebujemy programu antywirusowego.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O GRZE SATORI

Top